Search
Now showing items 1-20 of 110
Suposem que m'estic presentant
Performance
- Interpretació
- Escenografia i altres tècniques
- Teatre d'objectes / visual
Intèrprets: Marta Asamar García, Laura Capdevila Millet, Cèlia Castellano Algaba, Noèlia Fajardo Franch
<br>
Ajudant de direcció: Joan Xancó ; escenografia, vestuari i il·luminació: Clàudia Vilà, Joana Serra ; coordinació ...
Misteris del confessionari
- 1987-09-29
Performance
Taller de graduació d'interpretació i escenografia de 1987-1988, dir. Jaume Melendres, del 29-09-1987 al 04-10-1987.
Estrelles en un cel de matinada : fragments de l'obra
- 1994
Performance
Intèrprets: Fanny Bullo, Pilar Pla, Josep M. Puig, Teresa Puig, Eugeni Soler, Andrea Peinado, Roser Batalla, Mariona Anglada, Josep M. Gimeno, Núria Colas, Alex Brendemuhl
Dansa de mort
- 1994-02-XX
Performance
Taller de 3r curs d'Interpretació, curs acadèmic 1993-1994, de l'Institut del Teatre (Centre del Vallès), dirigit per Feliu Formosa.
Temps per perdre el temps
- 1997-02-06
Performance
Intèrprets: Xevi Casals, Ingrid Domingo, Sandra Márquez, Maite Sanjuán (opció de gest) ; Pep Boada, Maria Castillo, Jordi Farrés, Josep Maria Farrés, Jordi Hervás (opció de titelles i objecte)
Taller de tècnics
- 2000
Performance
Scenery and other techniques
Taller de rock
- 2004-01-XX
Performance
Taller de tècnics, curs 2003-2004, Escola Superior de Tècniques de les Arts de l'Espectacle de l'Institut del Teatre
L'Abric
- 2005-02-1X
Performance
Tallers de 3r curs d'Interpretació (opció Teatre de gest), curs 2004-2005, de l'Institut del Teatre (Barcelona) Centre del Vallès, dirigit per Alfred Casas.
69 minuts
- 2005-05-26
Performance
Tallers de 3r curs d'Interpretació (opció Teatre de gest), del curs 2004-2005, de l'Institut del Teatre (Barcelona) Centre del Vallès, dirigit per Jordi Basora i Morató.
Primalditavera
- 2006-04-07
Performance
Taller de 4t curs d'interpretació (opció de teatre de gest), del curs 2005-2006, de l'Institut del Teatre (Centre de Vallès).
Orfeu 3.0
- 2007
Performance
Scenery and other techniques
Taller de tècnics, curs 2007, Escola Superior de Tècniques de les Arts de l'Espectacle de l'Institut del Teatre, tutoritzat per Jose Muñoz Llergo.
Peça canviant per a un espai insolit
- 2007-02-06
Performance
Scenery and other techniques
Taller de 1r curs de l'ESTAE, curs 2006-2007, de l'Institut del Teatre i la Companyia Roberto G. Alonso.
Vida d'Eduard II d'Anglaterra (segons Marlowe)
- 2008-01-31
Performance
Intèrprets: Rubèn de Eguia, Mireia Fernández, Mercè Boher, David Ortega, Guillem Motos, Silvia Forns, Queralt Casasayas, Albert Freixer, Miquel Quer
<br>
Espai escènic vestuari il·luminació: Enric Naudí, César Carlos Sánchez ...
Nine
- 2008-12-18
Performance
Intèrprets: Laura Aubert, Albert Feixas, Mai Boncompte, Elena García, Alícia Lorente, Neus Martínez, Patrícia Medina, Lluna Pindado, Laura Pla, Pau Rubio
<br>
Traducció de les cançons i lletra de "Tot ben net": David Pintó ...
D.E.P.
- 2009-02-17
Performance
Intèrprets: Nicolás Carbajal, Raúl Gimeno, Paula Isiegas, Óscar Kapoya, David Marín, Gabriel Molina, Mariona Naudín, Santi Pérez, Verónica Rieldbauchová ; alumna d'Erasmus: Kaisa Selde
<br>
Maquinària: Prof. Pere Milán, ...
L'amic de la mort
- 2009-02-20
Performance
Intèrprets: Mireya Arauzo, Anna Dobón, Sandra González, Esther López, Hernán Martínez, David Priego, Clara Rodríguez, Jaume Sangrà, Ireneu Tranis ; Alumna Erasmus: Anna Suchánková ;
<br>
Maquinària: Prof. Xavier Burzón, ...
Cos.A.Cos
- 2009-12-17
Performance
Taller de 4t d'interpretació gest, de l'ESAD i 2n de l'ESTAE, del 17 al 20 de desembre de 2009.
L'orfe del clan dels zhao - dia 1
- 2010-05-27
Performance
Intèrprets: Isaac Bonillo, Laia Cabrera, Carles Calabuig, Iván Giménez, Lorena González, Raúl Grau, Carla Lindström ; prof. maquinària: Pere Milán, Marc Santiburcio, Joan Viscasillas, Begoña Cabeza
<br>
Prof. luminotècnia: ...
L'orfe del clan dels zhao - dia 2
- 2010-05-28
Performance
Intèrprets: Isaac Bonillo, Laia Cabrera, Carles Calabuig, Iván Giménez, Lorena González, Raúl Grau, Carla Lindström ; prof. maquinària: Pere Milán, Marc Santiburcio, Joan Viscasillas, Begoña Cabeza
<br>
Prof. luminotècnia: ...
El temps de Planck
- 2010-12-18
Performance
Intèrprets: Paula Arbós, Marc Barberà, Òscar Bosch, Empar Capilla, Mariona Ginès, Francesc Pedrosa i Marta Teixidó
<br>
Músics: Raffel Plana (piano), Tania Mesa (violí), Paco Perera (contrabaix) i Dani Tejedor (percussions) ...